Atsiliepimai

Summit Nord pastatė ir įrengė man pirtį, kurią mėgsta visa mano šeima ir draugai. Maloniai nustebina net didžiausius pirties mėgėjus ir skeptikus. Ačiū!

Valentina
(pirties patirtis 60 m)

Krosnis paliko didelį įspūdį, rašau vienuolika balų iš dešimties. Šiai krosniai tiktų pasakymas „Nu mažas, bet duoda garo kaip reikalas“. Važiuojant namo visą kelią negalėjau patikėti, kad toks nedidelis daiktas savyje turi parako ir kas svariausia ekonomiškas.

Darius
(pirties patirtis +40 m.)

Įėjus į pirtį atrodo gaivu ir netgi vėsoka. O užpilus keletą kaušelių vandens iš kart pasikeičia – atsipalaiduoji, prakaituoji, bet nėra per karštą. O ventiliacija Air Sauna gulte iš vis atgaiva. Krosnis – tokia, kokios ir ieškojom – panaši į dūminę, bet nereikia išsemti pelenų prieš pirtininantis.

Arminas
(pirties patirtis +20 m)

Ačiū už priėmimą ir labai gerus pojūčius garinėje pirtyje. Neeilinė patirtis, nes lyg šiol nebuvome dalyvavę profesionalaus pirtininko procedūroje. Nestebino, kad pati pirtis nėra prikaitinta per daug ir prieš kiekvieną procedūrą gausiai išvėdinama. Atskiro žodžio nusipelnė Air Sauna gultuose, pjūtis – kaip uždėta deguonies kaukė. Po procedūros galima tiesiog dar ilgiau pagulėti, nes nėra jokio jausmo, kad trūksta oro. Krosnis puikia atlieka savo darbą, garas švelnus, bet šiluma pirtyje pakeliama labai greitai. Dėkojame už rekomendacijas įsirenginėjant pirtį ir tikimės dar bendradarbiauti.

Dainius ir Gritė
(pirties patirtis +20 m.)

Rugsėjo 9 dieną buvome pakviesti išbandyti Summit Nord pirtį ir jos procedūras. Nesu ypatinga pirčių mėgėja, tačiau po apsilankymo šioje pirtyje buvau maloniai nustebinta. Pabuvus pirtyje nebuvo jausmo, kad noriu bėgti, nes nėra kuo kvėpuoti arba jauti nepakeliamą karštį. Karščio ir drėgmės pojūtis puikus, kaip ir procedūra su vantomis. Pirtis savininkas noriai dalina patarimus norintiems įsirengti pirtį savo namuose. Visoms prasmėms rekomenduoju.

Erika
(pirties patirtis +10 m.)

Pirmas žodis, kurį norisi pasakyti – RESTARTAS. Atrodo net miegas taip gerai neleidžia savęs perkrauti kaip Summit Pirtis! Ir man buvo labai nauja, kad norint pasiekti RESTARTO būseną nereikėjo kankintis odą svilinančiame karštyje. Kiekviena akimirka nuo pradžių iki galo buvo maloni, kupina harmonijos ir balanso.

Maloniai stebino antrojo kvėpavimo Air sauna galimybė (dar niekada niekur neteko su juo susidurti). Taip pat labai patiko platūs gultai, nes tai ne tik praktiška vanojimo metu, bet ir labai patogu užsikelti kojas.

Albinas

Retai einu į pirtį, bet į tokią pirtį su malonumu eičiau kiekvieną savaitę! Labai patiko, kad temperatūra idealiai subalansuota, visada pakanka deguonies, o ką jau kalbėti apie pasakišką vanojimo ritualą.

Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tokia didelę reikšmę pirties ritualui gali teikti gera ventiliacija. Atrodo galima apsilankyti dvejose patalpose, kurios abi vadinamos PIRTIMI, bet vienu atveju turėti ne kokią patirtį, o kitu – dievišką. Summit Pirtis būtent apie tai – puikiai subalansuotas tobulas įrengimas su meistriškai atliekamomis procedūromis.

Ieva

Išbandėme pirtį pas Sigitą, kuri mums labai patiko – neaukšta temperatūra, maloni šiluma, švelnus garas ir platūs gultai. Nusprendėme įsirengti būtent tokią pirtį su Summit krosnimi ir kitais puikiais apgalvotais sprendimais, kurie apsilankymą pirtyje padaro svarbiu sveikatos ritualu.

Rūta ir Donatas
(pirties patirtis +10 m)

Į pirtis vaikštau apie 20 metų, tačiau su Summit krosnimi patyriau vieną iš maloniausių pirties patirčių. Garas buvo labai švelnus, drėgnas ir karštas. Vanduo tiesiog sprogdavo viduje ir tai buvo tobulos sąlygos atlikti visus pirties ritualus.

Deividas
(pirties patirtis +20m)

Apsilankymas pirtyje su Summit krosnimi paliko malonius įspūdžius. Ši krosnelė tiks mėgstantiems švelnų, ilgai išliekantį garą. Gultuose įrengta ventiliacija leidžia gauti pakankamai deguonies ir mėgautis vantų vanojimo procedūromis komfortiškiau. Ačiū Sigitui už puikią patirtį ir šiltą priėmimą.

Marija
(pirties patirtis +20m)

Aplankėme dar viena Lietuvos pirtelę Gyva lietuviška pirtis. Likome sužavėti pirties klimatu,jos įrengimu, bet čia reikėtų pačiam išbandyti ir pajausti….
Ačiū pirties šeimininkui Sigitas Pašakinskasuž svetingumą ir šilumą☺️☺️☺️👊👍

Diana
(pirties patirtis +30m)

Palikti atsiliepimą
Sutikimas

Google reCaptcha: Invalid site key.