Apie mus

Kodėl verta rinktis SUMMIT pirties krosnį?

Arba kaip gimė turbūt geriausia pastovaus kūrenimo krosnis gaminama ES?

Pirtis – tai yra sveikata, grožis, meilė sau ir aplinkai! Mes esame pirties profesionalai, kuriems pirtis – tai ta vieta, kuri išvalo tave nuo visų teršalų, toksinų ir streso. Ji valo tavo kūną ir protą.

Esame rinkos lyderis, kuris ugdo savo klientus teisingos pirties koncepcijos nuo projekto pradžios iki pirties ritualo supratimo. Mes siūlome tik geriausius pirties sprendimus savo klientams ir partneriams.

Kaip gimė ilgaamžės ketaus pirties krosnys?

Prieš 10-20 metų Lietuvoje žmonių požiūris į pirtis buvo labai paprastas. Buvo manoma, kad pastačius bet kokią pirties malkinę krosnelę gaunasi puiki pirtis ir nesvarbu koks gamintojas ar konstruktyvas. Taip mąstė turbūt 95 % žmonių apie pirties krosneles. Dominavo tos pačios saunos tipo pirties krosnelės ir nedaug žinių buvo apie tikrą Lietuvišką pirtį. Šiomis dienomis požiūris iš esmės keičiasi dėl didelės informacijos sklaidos.

Kokio tipo krosnys yra:

  1. Elektrinės krosnelės saunoms
  2. Pastovaus kūrenimo pirties krosnelės
  3. Periodinio veikimo krosnys

Jeigu paklaustumėte profesionalių pirtininkų koks pirties pečius yra geriausias, tai dauguma iš jų pasirinktų periodinio veikimo krosnį.

Mes suprantame, koks milžiniškas skirtumas tarp įprastinių krosnių, periodinio veikimo krosnių ar net juodosios pirties. Šitų pirčių komforto nesumaišysi su niekuom.

Periodinio veikimo krosnies esminis pranašumas aukšta įkrovos temperatūra +450C ir minkštas garas arba pirties režimas 60/60 temperatūra/drėgmė, tačiau ji yra didelė, daug užima vietos, reikia 4-5 valandų paruošimui, naudoja daug malkų ir reikia išiminėti žarijas.

Dėl šių priežasčių, mes pradėjome ieškoti pastovaus kūrenimo pirties krosnelių, kurios galėtų įkaitinti užkrovą iki +500 c ir jos nebūtų įmanoma užpilti. Po ilgų ieškojimų pavyko atrasti ketaus pirties krosnis.

Kodėl ketaus užkrova yra gerai?

  1. Mūsų bajorai ir didikai savo pirties krosnyse nuo seno naudojo ketaus luitus arba rutulius, o paprasti žmonės naudojo laukų ar upių akmens riedulius. Tik jie neatlaiko aukštų temperatūrų ilgainiui ir subyra.
  2. Didelėse komercinės pirtyse periodinio veikimo krosnyse kur užkrovos gali siekti net iki 3 tonų iki šiol užkrova yra ketaus luitai, nes tik jie gali po 10-12 valandų generuoti minkštą mažadispersinį garą.
  3. Ketaus užkrovai per 100 metų nieko nenutinka.
  4. Lengvai išgaunamas režimas 60/60 temp/drėgmė

Didelė naudojimo, montavimo ir ketaus pirties krosnių aptarnavimo patirtis, leido mums sukurti Summit pirties krosnį pagaminta ES.

60 metų ketaus liejimo patirtis leido sukurti ilgaamžę pirties krosnį Summit, kuri ne tik generuoja didelį kiekį minkšto mažadispersinio garo, yra praktiškai neužpilama, bet ir tausoja visą jūsų garinę.

SUMMIT ketaus krosnis, kuri sveria apie 190 kg arba daugiau nei 400 kg su uždara akmenų dėtuve ir akmenimis tinkle gali išgauti režimą 60/60 ir pakanka 1 – 1,5 h kūrenimo, kad jūsų pirtis būtų paruošta. Taip pat krosnis yra ilgaamžė, jos tarnavimo laikas sieka 30 metų tarnavimo, o akmens dėtuvė yra praktiškai neužpilama.

Sigitas Pašakinskas Summit Nord įkūrėjas

Mūsų asortimente yra populiariausi SUMMIT pirties krosnelės modeliai:

atvira, skirta apmūryti

atvira su tinklu

prailginta, skirta apmūryti

prailginta su tinklu

prailginta su muilo akmens apdaila

Montavimas, servisas, garantijos.

SUMMIT REMEMBER THE NAME!

Summit ieškokite artimiausioje pirties prekių parduotuvėje. Kur nusipirkti – čia

Žymos: